| pkpdionut a întrebat:

De ce sunt lenes dupa ce consum alcool? Nu am chef nici sa vorbesc, sa ma ridic in picioare nici atat.E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns:

Se numeşte mahmureală laughing) nu lene.Da e normal să nu poţi sta în picioare, să fi ameţit, să-ţi fie rău mai bine ar fi să numai bei rolling on the floor)

| pkpdionut explică (pentru Carla01):

Lasa mahmureala, eu ma refeream fix atunci cand sunt baut

| cOFFee666 a răspuns:

Pai esti practic "Beat" alcoolul contine niste particule care in contact cu corpul (atunci cand bei)oarecum au si un drum al lor spre cap laughing si de asta esti lenes(vorbesc din experienta laughing )

| RALUCAUCA5 a răspuns:

Da, deoarece cand alcolul ajunge in stomac strece in sange si sangele alimenteaza toate organele, mai ales sistemul nervos.

| andrei234groza a răspuns:

Asta e caracterul tau... lenes :-)