| ArcCoco a întrebat:

De ceva timp am aflat ca sunt bolnava de inima si chiar as vrea sa vorbesc mai pe larg cu un doctor de specialitate despre asta. Stiti vreun site sau cunoasteti personal pe cineva cu cate pot vorbi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa apelezi la un medic specialist, cu siguranta acesta iti va spune mai multe despre problemele tale.
O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate doctorii nu stau prea mult pe internet si nu au site-uri la care sa raspunda intrebarilor.Sunt unele dar primesti raspuns abia cand isi aminteste sa intre pe internet.In orice caz nu poti vorbi cu un medic de specialitate la webcam.

| DrTerrible a răspuns:

Iti recomand sa mergi sa te vada un doctor de specialitate... poti merge la medicul de familie si iti va da trimitere! In caz ca nu ai sau nu poti lasa-mi mesaj in privat cu orasul unde locuiesti si poate te pot ajuta!

| ArcCoco explică:

Am fost la spital pentru control si nu imi spun decat diagnosticele, pentru ca sunt minora si ca atare, prea sensibila. Pe parinti nu vreau sa ii sperii si sa ii ingrijorez si mai tare. Am cautat pe internet si undeva scrie ceva si in alta parte altceva.