| Neverrrrrr a întrebat:

De ceva timp imi pocnesc degetele, de aproximativ 2 ani, de cateva ori pe zi, uneori fara sa vreau.Acum vad o consecinta a acestui obicei prost, m-i s-au umflat articulatiile degetului aratator si mijlociu ale mainii stangi.De aproximativ 4 luni au inceput sa se umfle cate putin,arata ca doua bule rosii,si au inceput sa se decojeasca de piele, stie cineva ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| kid7one a răspuns:

Poa' sa fie lipsa de calciu. nu are rost sa te sperii.