| aBunnyMind a întrebat:

De ceva vreme imi pocneste osul de la degetul mare, piciorul drept. Face asta de fiecare data cand merg, cum as putea sa nu mai pocneasca, fara sa merg la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Pune-ti o compresa, cu apa rece, parerea mea ar trebui sa te duci la un doctor.winking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elizabethe a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mananci echilibrat sa nu iti mai pocneasca oasele! Dar cea mai buna cale e sa mergi la doctor sau la spital sa iti faca cateva analize! puppy dog eyes-:! Eu nu sunt doctor deci nu stiu prea multe sa iti zic! Ok sper ca te-am ajutat! Paaa...

| leri112 a răspuns:

Eu ti-as zice ca trebuie sa til relaxezi sau sal dai cu o crema speciala. parerea mea.