| Kmy_Nitza_1969 a întrebat:

De curind am descoperit ca am ciocuri pe coloana in zona lombara.am dureri mari tot timpul, probabil apasa un nerv. unde ma pot adresa, ce se poate face si un cost estimativ.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Buna! Este nevoie,pe langa reumatolog, si de un consult neurologic, sa nu fie inceput de hernie de disc.Iti va da o trimitere la RMN pentru asta.Sanatate! Cu bilet de trimitere de la medicul de familie nu costa.

| onasis1961 a răspuns:

Mergi la cel mai apropiat centru de Reumatologie! Faci o internare, si dupa investigatii specifice, se va hotara ce este de facut! Multa Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, cauta pe net " BIOFOTON" Dr.BADILA costa 500 Ron si rezolva foarte multe probleme de sanatate,eu l-am folosit cu succes pentru ciocuri in calcai. MERITA CUMPARAT, iti faci singura terapie.(este terapie cu lumina polarizata de joasa frecventa, similar unui Bioptron Zepter care costa 550 E)
Contact : ioanabobocea@gmail.com