| Girly97 a întrebat:

De ieri a început să mă doară obrazul stâng. Cel drept nu este afectat. Doare inclusiv noaptea.
Am avut oreion cu fratele când eram la grădiniță și din câte știm imunitatea dobândită este permanentă.
În afară se această durere mă simt bine. Este posibil să fie din nou oreion?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fata TPU nu este dispensar orl

| blackann a răspuns:

Doamne fereste....increfuckingdibil.

| haileewatson a răspuns:

Poate e de la dinti.