| Adda9918 a întrebat:

De ieri, ma simt destul de rau, am temperatura ridicata, greturi, dureri de cap, dureri de burta si crampe de la ce credeti ca poate fi mentionez ca nici menstruatia nu mi-a venit luna aceasta, ce poate fi? (exclus sarcina)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Indigestie de la mancare, sau insolatie de la soare!

| ChrystianSandu a răspuns:

Infecție, du-te la doctorul de familie, înainte sa apară complicații.