| vlad_2771 a întrebat:

De la cae varsta pana la ce varsta cresc in inaltime fetele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Creșterea se oprește la 16-17 ani la fete, la băieți tocmai la 21 de ani.
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

De la 0 pana la 17 - 18 ani cresc in inaltime fetele.

| Minks a răspuns:

De cand se nasc pana se termina pubertatea, adica 17-18-19 ani, depinde de organism.

| JulyStorm a răspuns:

In teorie, pana la 17 ani. Dar exista mai multi factori care pot fi luati in considerare, cel genetic fiind foarte importanti.
Eu, de exemplu, dupa 13 ani nu am mai crescut. happy

| AlleAlllexandra a răspuns:

De la 0 - 18 ani

| VitalyDeMarco a răspuns:

De la 0 la 19 ani.

| ElieeEll a răspuns:

Pai, incepe cand se naste si procesul de crestere se incheie la varsta de 22 de ani happy

| Remus_Toader_1998 a răspuns:

De la 1 an pana la 25 ani

| vodevil a răspuns:

In general fetele cresc in inaltime pana la varsta de 25 de ani.Organismul, in general, pana la 30.

| vodevil a răspuns:

Se confunda perioada de crestere cu cea de pubertate.