| vlade a întrebat:

De la ce te poate durea clavicula? ma doare ingrozitor... abia ca mai pot misca mana...si ma apucat asa dintr-o data.m-am trezit intr-o dimineata cu durerea.cred ca o sa mor! tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| asya a răspuns:

De murit nu poti sa mori! Cel putin nu asa repede...si usor! Pai probabil ai dormit sucit si nu ti-ai dat seama, sau ai grija ca daca ai facut o intindere sau ceva si ai fisurat-o ar trebui sa mergi la medic!

| Criiss16 a răspuns:

Probabil ai dormit sucit. Dar totusi mai bine mergi la medic, asa e cel mai sigur.happy

| DianaLostInDreams a răspuns:

Am mai patit si eu sa ma doara cand ma trezeam.Ai dormit aiurea. Daca durerea persista va trebui sa mergi la doctor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te doare de mult? ceva unguente ai in casa?

| Bandytu_Gaby_1994 a răspuns:

Nu cred ca-l doare din cauza ca a dormit sucit... pe mine ma apuca asa din senin.