| alexcris007 a întrebat:

De o zi am o problema cu,, ata" penisului. E ranita si ma doare cand decalotez si cand urinez ma ustura. E ceva grav? Pot scapa de ea fara sa merg la doctor sau sa folosesc medicamente, creme? Credeti ca se va vindeca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DrLolo a răspuns:

Aplica Tetraciclina ATB sau Clotrimazol daca se agraveaza consulta medicul nu este nici o rusine. sper ca ti-a fost de folos sfatul

| Diurpaneus a răspuns:

Stai linistit se vindeca, pentru orice eventualitate da cu clotrimazol.

| Iordache_Robert_2000 a răspuns:

Nu e chiar grav. Iti trece in cateva zile.