| AlinElle89 a întrebat:

De unde pot downloada cartea Rina` 90?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Descarca de pe site-ul http://reteterinas90.blogspot.com bafta un vot si o funda se poate?:d MULTUMESC

3 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Tine minte... ca nici o dieta no sa functioneze pe termen lung, si ca daca vrei sa slabesti (desi aproape sigur n-ai nevoie) TREBUIE SA FACI SPORT, altfel no sa slabesti niciodata.Doar nu te astepti sa "curga" de pe tine kg in plus doar stand pe pat...

| Mariana_Nazare_1975 a răspuns:

De unde pot downloada cartea Rina 90