| Kisses a întrebat:

De vreo 3 luni am mensturația mereu numai cheaguri,nu am sânge normal,e doar cheaguri mici, este o problema? Oare sunt răcită? Ca uneori urinez putin.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
In mod normal este ok, se mai intampla. Fii totusi precauta daca-ti apar si alte simptome. Poti face si un control la ginecolog ca sa fii sigura ca e totul in regula.
Sanatate!

| SkyPilot a răspuns:

E normal. Ai aici un articol care explica acest lucru.
http://www.csid.ro/......i-7170794/
In locul tau as fi ingrijorat de cealalta problema. Ai grija sa bei mai multe fluide, este vorba de sanatatea rinichilor tai.