| Chan_Lore_1974 a întrebat:

De vreo doua zile simt ca imi vibreaza sanul stang,simt vibratia si cand pun mana dar si cand nu o pun,nu mereu simt vibratia asta, nu va imaginati ca e ca si cum s ar zbate un muschi sau ceva nu stiu va rog frumos sa ma ajutati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alexandralinda a răspuns:

Buna. Cum esti? Ai gasit cumva cauza? De cateva zile simt acelasi lucru si ma streseaza maxim. La mine incepe sa vibreze de cele mai multe ori cand merg pe jos. Uneori incepe si asa in repaus si cam intr-un minut se opreste. Ai gasit cauza? Multumesc!

| Chan_Lore_1974 explică:

Dau funda!