| anonim_4396 a întrebat:

Deci buna TPU vin de afara sunt 21 de grade ( la ora asta ) bunn, nu e prima data cand mi se intampla asta dar mai tot timpul am mainile reci si degetele si unghiile sunt mai vinete si imi este frig si tremur in mine e aiuria, am facut EKG acum 2 luni si nu am nimica, e proasta circulatia? ce analize sa fac? si cam cat costa big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xBebelushax a răspuns:

Eu mereu am mainile calde... thinking mda...circulatia este proasta, de analize nu prea stiu ce sa faci dar intrebi doctorul big grin sper ca te'am ajutat!

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ai circulatia proasta Ia Stugeron

| Magnific a răspuns:

Sunt baiat si am 21 de anihee hee 172 si 65 kg big grin dar eu inainte nu am avut asa ceva si eram sportiv (fotbalist ) de cam 1-2 ani am asta dar vara nu prea iarna e chin laughing va multumesc din suflet tuturor

| eu17 a răspuns:

Salut, si eu am fost in aceeasi situatie o perioada, ma speriasem si eu credeam ca am probleme cu circulatia, am facut analize si sunt sanatos tun, nu stiu daca e ceva de la sange din noment ce eu am fost ok, analizele costa cam in jur de 150-160 de lei. o zi buna!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nu stiu daca esti baiat sau fata. Fetele in general au mainile reci. Asa sunt ele. (mai sincere cum ar zice unii big grin) eu de ex. am circulatia f buna la maini si foarte proasta la picioare.

| Shiver a răspuns:

Probabil asta e natura ta. Nu poti spune corpului cand sa-i fie frig sau cald.Si eu am momente de 23 grade si is inghetata dar asta e in functie de fiecare. Avem gena diferita

| Shiver a răspuns:

Probabil asta e natura ta. Nu poti spune corpului cand sa-i fie frig sau cald.Si eu am momente de 23 grade si is inghetata dar asta e in functie de fiecare. Avem gena diferita.