| anonim_4396 a întrebat:

Dimineata am abdomenul plat, insa dupa ce mananc chiar si un fruct sau orice altceva in cantitati mici de tot, am burta, ma simt ca si cum as fi balonata.De ce incep sa iau proportii intr-un timp foarte scurt si de la cantitati foarte mici de mancare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sorinx a răspuns:

Deci,cu cu catva timp in urma.Am fost la bunici, au venit niste musafiri, etc.Si 2 zile am mancat ca un spart.Sidupa cateva zile am simtit ca ma inbalonez si am inceput sa mananc salata.Si la fotbal ma simteam imbalonat, s-ar putea sa fi facut gastrita, ai mancat ceva stricat.Cel mai bine e sa te duci la doctor.Ca eu m-am dus cam tarziu si am stat internat3 zile, dar am avut si varsari eu.Deci cred ca nu e nimic grav incearca sa faci sport si sa mananci ceva tare, covrigi, masline, etc.