| caramelitamia a întrebat:

Dimineata cand m-am trezit, am cascat, si dintr'o data am simtzit o durere in ceafa, cred ca de la o miscare gresita. sau asa ceva, dar problema este ca inca ma mai doare, am masat locul respectiv, dar fara rezultat. Ce ar trebui sa fac? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Maseaza-l in continuare, ai dormit prost... te va lasa durerea si eu am patit asa si m-a lasat.

3 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Sa iei tador este foarte bun.

| Tessy a răspuns:

Sa mergi la doctor.

| krysy a răspuns:

Ai dormit cu capul stramb...