| lorenmorgan a întrebat:

Dimineata cind m-am trezit a inceput sa ma doara degetul mare de la mina stiu foarte bine ca nu m-am lovit sa sa ma fi intepata, ma doare rau este umflat si s-a facut rosu, cind il ating parca inauntru sub piele este un punct rosu si degetul imi arde ca focul (ce sa fie oare asta? din senin a aparut aceasta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IoanaPsy a răspuns:

E posibil sa te intepat vreo insecta sau o aschie, daca spui ca nu te-ai lovit sau intepat tu. Cel mai bine este sa mergi la medic.