| Lazãr_Narcis_1999 a întrebat:

Din ce cauza am stari de confuzie? Am facut toate analizele, inclusiv EEG si toate au iesit bine... Cat de grava poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaftaDenis09 a răspuns:

Esti ori prea incarcat emotional. nu te odihneti destul, stai mult la serviciu. pc ori laptop. esti streat.

1 răspuns:
| Trandafirii a răspuns:

M ai zapacit cu intrebarea asta nu e grav deloc si nu conteaza analizele, e vorba despre vreme si clima sa iti iei niste vitamina C si sa iesi si tu mai mult la aer, funda?