Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2801440intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
24 Noi
SATI 306.315AFISARI
169.802VIZITE
153.502V. UNICI
26 Ianuarie 2010
lory14 intreaba:

Din ce cauza apar acele bube rosii pe corp?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • 7 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 26 Ianuarie 2010 21:46
    anad a răspuns:
    Poate fi o alergie, rujeola, varicela, iritatii etc, dar indiferent de ce natura ar fi este nevoie sa fii vazut neaparat de medic. Numai el este in masura sa stabileasca diagnosticul si tratamentul.
  • 26 Ianuarie 2010 20:55
    daniela a răspuns:
    Care dintre ele pot fi alergii sau iritatii sau varsat de vant sau pojar etc
  • 26 Ianuarie 2010 20:56
    CatGirl a răspuns:
    Poate fi din cauza alergiilor, microbilor sau chiar varsat de vant.
  • 26 Ianuarie 2010 21:55
    DeniiMeow a răspuns:
    Asa imi apare si mie, doctorul mi-a zis ca am alergie la praf...thinking
  • 26 Ianuarie 2010 20:53
    adelfinul a răspuns:
    Care bube? Te referi la "varsatul de vant"?
  • 26 Ianuarie 2010 20:59
    Raspuns anonim:
    Urticarie - ai mancat ceva ce nu tolerezi. Varicela. O infectie... Sa te vada medicul neaparat.
  • 27 August 2010 21:12
    Raspuns anonim:
    Vrei sa castigi bani pe internet? E posibil. Am dat peste un site nemaipomenit. Sistemul este pay2click si functioneaza. ce are nou acest site este functia autosurf. adica tot ce trebuie sa faci e sa dai click pe un link si navigheaza singur prin mai multe site-uri 100% sigure. pentru fiecare site primesti bani. il poti lasa in bara si banii curg in contul tau.
    tot ce trebuie sa faci este sa te inscrii pe http://www.emailorama.com/pages/index.php?refid=lentzi24

Succes!