| lallalle a întrebat:

Din ce cauza imi amortesc degetele de la ambele maini cel mic si inelaru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Sa stii ca si eu am patit asa ceva acum vreo cativa ani, timp de cateva luni. Chiar ma ingrijora, ma gandeam ca e ceva neurologic, treceam printr-o maxima perioada de stres. Odata m-a tinut amorteala o zi si o noapte. Le masam sa circule sangele mai bine. Din fericire s-a rezolvat de la sine. Multa sanatate! Pupic!

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Trebuie sa misti degetele! Funda!

| ღÐιαnαღ a răspuns:

Si din cauza frigului de afara happy dar poate fi si de la lipsa de calciu

| Cipriyy a răspuns:

Pai poate din cauza frigului ai tinut prea mult degetele in zapada sau in apa big grin