| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza te poate durea in talpa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Cum multa lume nu prea stie talpile au legatura cu capul.am citit in carti ca daca te doare capu daca masezi anuminte zone ale talpii iti trece durerea.Ma gandesc ca poate in ultimu timp ai avut probleme poate din cauza supararilor si al stresului.sad

2 răspunsuri:
| oareunde a răspuns:

Poate fi reumatism, poate fi un simplu carcel... poate iti creste un "pinten" (denumirea populara). Eu zic ca cel mai bine e sa mergi la un doctor sa vezi exact ce si cum, sa nu fie ceva serios worried

| marissa6d11 a răspuns:

Printre altele, exista si asa-numitul,, Mal plantar", de etiologie mai putin cunoscuta.