| SadBoyForever a întrebat:

Din greseala am amestecat pepsi light cu cola zero si am baut un pahar intreg.

Ce mi s-ar putea intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Stai calm altii amesteca vinul cu berea sau vinul cu tuica si nu au nimic laughing.

2 răspunsuri:
| Daria00 a răspuns:

Absolut nimic.Nu e ca si cum ai amesteca vodka cu energizant

| adrimarr a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi, gandeste-te ca sunt care combina cola cu bauturi alcoolice, si doar ametesc, nu trebuie sa-ti faci griji, nu e nimic rau!