| mleonte81 a întrebat:

Din moment ce uleiul de masline este sanatos pentru piele,firesc este sa fie bun si pentru penis {zona intima}, nu?
Deci il mai foloseste cineva pentru masarea zonei intime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Am facut un curs de masaj ( bine nu masaj pe zonele intime) si am inteles ca este mult mai indicat uleiul de masline decat uleiurile speciale pentru masaj, deoarece uleiul de masline este pur si nu irita pielea, deci parerea este ca il poti folosi si pe zona intima ( cred ca e mult mai adecvat decat orice produs de la magazine pentru masare), dar sa fie extra virgin ( are o calitatea superioara).