| anonim_4396 a întrebat:

Din vitaminele Eurovita si Vitamax care sunt mai bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Ambele sunt bune, dar cel mai bine este sa iti procuri vitaminele necesare din fructe, legume, carne.

| cLaR a răspuns:

Vitamax sunt mult mai bune si complexe, dar de asemenea si mai scumpe, mai mult de dublu fata de Eurovita

| Prigatdevisine a răspuns:

Cred ca Vitamax:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eurovita

| perry_8917 a răspuns:

Vitamax, pe mine m-au ajutatwinking

| bb_9337 a răspuns:

Eu as zice niciunele... mi se par mult mai sanatoase si mai bune cele naturiste. de ex eu iau aproape in fiecare luna de la FOREVER si pot spune ca am o imunitate destul de buna.

| DianaAlina a răspuns:

Vitamax desigur era sa mor de la ele am prea multa energie si am probleme de la ele cu inima adica am tensiune si nu e logic la varsta mea de 17 ani. dar sa nu te sperii eu am luat prea multe se ia una la 2 zile timp de o luna eu am luat una in fiecare zi timp de 6 luni. Eram energic in fiecare zi si aveam chef de toate. deci vitamax zic eu!