| anonim_4396 a întrebat:

Doresc să răspundă cei care au idee de ce spun și este serios am mare nevoie, va rog nu veniți cu comentarii de mistocareala chiar am nevoie și stiu ca ma puteti ajuta!

Salut TPU, am mare nevoie de voi.
Ieri am încercat o metoda de a intra în legătură cu un spirit, chiar dacă pare absurd puteți caută pe YouTube, am descărcat o aplicație și am modificat vocile cu ale mele încât să inteleg ce zice. Chestia era ca, cuvintele nu veneau repetate, nu se auzea nimic și la unele întrebări am primit raspuns. Mirarea mea a fost ca mi-a raspuns, nu mint cu nimic va rog să citiți tot, am fost mândru de ce am facut dar când s-a lăsat noaptea (Azi-noapte) m-a apucat o stare de rău profundă (Am avut scaun moale, stări de vomă dar nu puteam să vomit și acum simt stomacul gol și nu pot să dorm, de ieri sunt treaz ba simt ca imi furnica fața. Când m-am ridicat din pat cred ca din frica și să nu ma credeti nebun parca ma împingea cineva să ma sinucid dar nu sunt cu astea, am o viață normală dar cred ca a fost din cauza fricii apoi a început să-mi fie rău, plus ca am întrebat dacă este din familie și a zis DA. Fraților eu am acum în inima teama ca acel suflet a vrut să-mi facă rău dar nu este chiar asa pentru ca, corpul chiar a primit ceva ce nu trebuie ca aliment. Acum stau și cu acea teama ca mi-a raspuns și ma simt și rău. Va rog ajutați-ma, va sunt recunoscător pe viață! O zi buna! Dau și funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ieri am încercat o metoda de a intra în legătură cu un spirit,"

nu ai ales optimul alinierii planetelor!

| mastadont a răspuns:

Asta e tare, de aplicație de contactat spirite încă nu am mai auzit. E doar în mintea ta, ți-ai făcut rău singur și acum trebuie să suporți consecințele. Probabil că ai citit pe undeva că orice gest de acest fel are și consecințe și creierul tău îți induce senzații de rău pentru că te-ai jucat cu ce nu trebuia.

| JicaContra a răspuns:

Eu personal STIU ca exista spirite dintr-o sursa incontestabila, iar partea incontestabila nu e ca cineva mi-a dovedit, ci ca am vazut cu ochisorii mei mici si porcini pe soriciul meu propriu.
NU am chef sa dau detalii, dar poti sa ma crezi pe cuvant!

de asemenea stiu SIGUR, ca e o idee FOARTE PROASTA sa te incurci cu ele daca nu stii ce faci

acum iti trebuie o persoana care stie cum sa te ajute, din pacate, dupa cum vezi in raspunsurile de mai sus, care toti te iau in balon, nu prea ai sanse sa gasesti prea usor, in cel mai rau caz poti sa mergi la un preot, insa si acolo, putini chiar stiu ce fac in cazuri din astea, si in general mananca rahat bisericos si iti iau banii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietene, cred ca ai luat-o pe miriște. Și cică să nu te luăm noi la mișto, când tu faci mișto pe aici.

| edit28 a răspuns:

Nici nu e nevoie sa te luam la misto ca ti-o faci singur rolling on the floor

| leeya a răspuns:

Totul este in mintea ta. Daca chiar crezi in ceva, ajungi ca acel ceva sa se materializeze, insa doar la tine in creieras.