| lOrReNnA a întrebat:

Dupa a cita luna de sarcina se incepe a vedea burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Dupa 12 saptamani, deci in a 3 luna de sarcina.

| Anemona a răspuns:

Depinde de la caz la caz... Cel mai des incepand din a 4a luna :*

| madyddd a răspuns:

Fiecare sarcina difera de la una la alta.Depinde si de corpul femeii.La unele femei burtica, este vizibila de la 3 luni, iar la unele dupa 5 luni, incepe sa devina burta vizibila.
poftim, citeste si asta:
http://www.ceimici.ro/......urtica-303

| YoungHomie a răspuns:

Depinde de la femeie la femeie happy dar in general de la 3-4 poate chiar 5 tongue

| Deea1111 a răspuns:

Incepe sa se vada de pe la 4-5 luni. Daca esti nesigura in privinta unei sarcini fa-ti un control ginecologic sau un test de sarcina.