| Radandam a întrebat:

Durerea de cap usoara(un fel de presiune),stare de voma din cand in cand pe parcursul zilei, poate veni de la un hematom la cap? sau pot fi si alte cauze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Greu de spus, poate sa fie din cauza unei oboseli, stres, suparari, raceala de la sinusuri. Pentru linistea ta consulta un medic specialist si sa iti faca un RMN unde se pot vedea mai detaliat.