| TimiBtr a întrebat:

E adevarat ca ciocolata te ajuta sa te concentrezi mai tare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As spune ca este adevarat, cel putin pe mine m a ajutat mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... încearcă să mănânci cât de multă poţi pe zi. În mod logic, indubitabil şi inevitabil, te va ajuta la concentrare.

| Cipriasss a răspuns:

Ciocolata te va ajuta la concentrare si este foarte buna pentru unii sportivi