| JustACuriosPerson a întrebat:

E adevarat ca te poti inrosi(in obraji) din cauza ca te concentrezi intens?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| scully a răspuns:

Da, mi se intampla mereu in timpul testelor, cand profesorul se trezeste sa zica din minut in minut: "Mai aveti 5 minute...mai aveti 4 minute...mai aveti 3 minute si 36. 453673 secunde" si incep sa ma agit. laughing Mereu dupa vreun test ma uit prin clasa si vad numai obraji imbujorati. laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru scully):

Spune-i și tu, profului " Ssss... t!";))
http://i.imgur.com/0ZBtIcs.jpg

| OnuOnulică a răspuns:

Da, este adevarat.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu alte cuvinte, te iau toate căldurile... : ))
Da, se poate, din cauza stresului emoțional.

| Liviu a răspuns (pentru floresdemayo):

Sa vezi cand te scremi si nu ieserolling on the floor. In schimb iti iese ochii din cap ca la melc laughing Sa numai spun ca esti rosu in obraji mai rau decat faceai 5 ture de teren laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Liviu):

Și eu, care credeam că te roșești cel mai tare, atunci când te privește o fată. : ))

| Liviu a răspuns (pentru floresdemayo):

Depinde ce fac in momentu asta blushing laughing)

| floresdemayo a răspuns (pentru Liviu):

Până la urmă, efortul e cel care transformă obrajii palizi, în unii îmbujorați!;))
Nu știu ce faci tu în momentul ăsta, dar știu ce vei face după ce vei privi filmulețul...
http://www.220.ro/......4PTxZg2rG/

| Liviu a răspuns (pentru floresdemayo):

Exact,esti foarte intuitiva, iti voi raspunde la mesaj big grin Deci, cam asa faci tu inainte sa raspunzi la un mesaj? e de inteles, daca esti si in perioada lunarablushing e clar (am auzit ca femeile in perioada lunara's cam suparate, etc) calmeaza'te big grin sau lasa-ma sa vin la tine sa te calmez eu tongue ce zici?

| floresdemayo a răspuns (pentru Liviu):

Ești sigur că nu ai băut un pahar cu vin roșu înainte?
Nu stiu ce si cât ai înțeles tu din filmuleț (nu avea deloc legătură cu afirmația ta), dar cred că vinul te face să vorbesti așa...
Și ca să-ți răspund, îți spun că nu, nu fac așa, pentru că, din contră, sunt destul de slabă. happy

| Liviu a răspuns (pentru floresdemayo):

Uhm,vino la mine, te pun la ingrasat cat despre baut, regret sa te dezamagesc, nu's bautor happy Am aproape 4 ani de cand numai beau, lasa-mi adresa ta de mess, si o lungim pe mess mai mult laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Liviu):

big grin