| teo530 a întrebat:

E adevarat ce se spune ca daca iti trosnesti mult degetele mai tarziu iti tremura? Oare e la fel si daca trosnesti des gatul sau spatele? (sunt doar curios)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlueRoby35 a răspuns:

Din fericire informatia ca daca iti pocnesti mult degetele faci artrita sau mai stiu eu ce, e falsa. Inca nu s-a descoperit sa aiba nici un efect asupra incheieturilor. Deci poti linistit sa tot pocnesti degetele, gatul, spatele cat de des ai chef.