| anonim_4396 a întrebat:

E buna crema de galbenele pt iritatiile de la epilat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,crema de galbenele regenereaza pielea. Deci iritatiile acelea se vor sparge sau se vor retrage dupaun timp iar crema de galbenele reface pielea.

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Crema de gălbenele este bună pentru iritațiile de la epilat, dar în afara de aceasta mai există și metode naturale.
http://www.taifasuri.ro/......-2013.html

| ithunder a răspuns:

Este foarte buna.
Am folosit-o de multe ori, dar nu la epilare.
Din familia mea, si-au dat si dupa epilare si pur si simplu a fost usor si nu au mai simtit nimic urmatoarea zi.

| minoi a răspuns:

Da