| lya18 a întrebat:

E buna lotiunea antiacneica cu extract de busuioc pentru cosuri? Cine a incercat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| wolfer18 a răspuns:

Domnisoara Zineryt-ul face minuni.La mine a facut.In 3 luni numai am nimic pe fata(si aveam destule.), doar semne(mici si rare) ramase pentru ca m-a mancat undeva sa le storc(de fapt, incostient, ma jucam cu el). Am fost martor la atatea cazuri.Incearca macar o sticluta, e in jur de 30 de lei.Decat sa dai banii pe alte porcarii. Oricum iti garantez ca dupa prima sticluta, o sa mai cumperi si altele, cam 3-4 luni trebuie sa tii tratamentul, in fuctie de gravitate.

2 răspunsuri:
| RockOut4ever a răspuns:

Eu am incercat si merge dar ai grija ce lotiune alegi. Ar fi recomandat sa fie testata dermatologic.

| Marina_4170 a răspuns:

Pai daca e antiacneica sigur va merge!