| cristinapetrescu24 a întrebat:

E normal sa mananc coffeeta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Chimicale 100%.

| sierra1 a răspuns:

Adică ne intrebi dacă e normal ce faci tu?

| SilentRain a răspuns:

Nu e normal
Normal ar fi sa o tragi pe nas

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, iti distrugi stomacul.

| Jay1 a răspuns:

Da dar nu exagerat.

| Illuminati2016 a răspuns:

Este mult mai sigur decat bautul si fumatul. funda?

| PetrusEmanuelMihai a răspuns:

Buna scumpo Coffeta se pune in cafea e un fel de lapte sa ii spun asa adica cafea cu lapte asemanatoare cu CAPPUCINO deci nu patesti nimic.

| Nelly15 a răspuns:

Orice iti poate face rau daca este consumat in mod exagerat. Depinde si de tine cat mananci, o lingurita de pofta nu a omorat pe nimeni. Dar mna, nu prea vad de ce ai manca, sunt chestii mult mai "tentante" la gust. Nu recomand sa mananci.

| feninascumpika a răspuns:

Eu am mâncat la greu, dar nu am pățit nimic