Întrebare recomandată | spinustefan a întrebat:

Epilepsia se vindeca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Da se vindeca! Cunosc o persoana care s-a vindecat de aceasta boala.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Sau doar cu sume de bani imense. Aia cu rugaciunile este o aiureala. http://www.descopera.ro/......epileptice

| antimulte a răspuns:

Nu se vindeca, dar se tine sub control cu tratament de indelungata. Restul sunt basme si tratamente minune de prostit lumea.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, din pacate nu se vindeca!

| untu a răspuns:

Da! Este posibil sa se vindece cu tratament, ingrijire cu devotament, cu dragoste si iubire si prin rugaciuni (sacroterapie)!

| PeFuga a răspuns:

Nu. Se poate doar tine sub control pentru a nu mai aparea simptome, insa de vindecat complet si pentru totdeauna, nu...

Răspuns utilizator avertizat