| ciocio1993 a întrebat:

Eram la pc si imi curge nasul sunt putin racit! am suflat nasul intru-un servetel si au iesit niste m**i cu sange. putin. din ce cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Justmed a răspuns:

Pentru ca te-ai fortat sa iti sufli nasul si una dintre venele foarte suptiri si sensibile care le gasesti in nas a cedat astfel incat acesta sa scurs intr-un canal! Nu este nimic grav, in cazul in care iti va mai curge sange din nas s-ar putea ca acea vena sa fie una mai mare si sa fie nevoie de sudare, in acest caz va trebui sa mergi la medic.O zi buna!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai fortat cand ai suflat nasul.Dar se opreste imediat. Evita asa ceva.

| eusicumine_4355 a răspuns:

Ca esti racit