| AntoniaOrman a întrebat:

Este adevarat ca strugurii ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mancati cu moderatie nu ingrasa

| OnuOnulică a răspuns:

Nu îngrașăwinking așa că poți mânca în caz că ești la regim happy

| neutrino a răspuns:

Un ciorchine mediu pe zi nu ingrasa, insa 10 ciorchini mari, da!

| Wøodenpints a răspuns:

Doar dacă-i mănânci ca desert după shaorma.

| wolder a răspuns:

Nu ingrasa
pofta buna
e fruct deci e bun pentru silueta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ingrasa, chiar ajuta la dieta.Dar depinde si de cantitate.

| Madayna a răspuns:

Mancati in cantitati mari ingrasa, daca mananci un ciorchine, doi, nu ingrasa.

| AndyLavy a răspuns:

aproape orice ce ai manca daca o faci la ore nepotrivite si in cantitati excesive, ingrasa.

| MozZatY a răspuns:

Nu ingrasa. Ba chiar ajuta in slabire si detoxifierea organismului datorita cantitatii importante de vitamine, potasiu si fibre.

| AlinG5 a răspuns:

Strugurii nu ingrasa, ajuta la slabirea organismului.