| anonim_4396 a întrebat:

Este bine daca beau apa calda cu sare ca sa vomit are ceva? Pot sa am probleme greve P.S:Am 10 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca stii sa citesti in engleza, gasesti raspunsul aici:
http://science.howstuffworks.com/......twater.htm

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Apa cu sare stiu ca avea o legatura cu tensiunea. deci nu prea cred ca e bine.

| Drolja a răspuns:

În timpul unui deepthroat vomiţi asigurat.
Stai, ai zece ani.

| AirănMeidăn a răspuns:

intr-o vreme faceam asta destul de des
pai sa stii ca n-am patit nimic pana acum, doar ca e bine sa bei foarte multa apa (fara sare de data asta) dupa ca organismul tau sa poata elimina cam tot ce a ramas din ea

| unprietenaproape a răspuns:

De ce sa faci asta? baga ti degetele pe gat mai bine