| marina_3808 a întrebat:

Este buna apa cu lamaie calda la dieta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o sursă de vitamina C și are extrem de puține calorii.
Nu te slăbește lămâia.
Dieta este pentru cei care au afecțiuni cronice, nu individul sănătos!
Trebuie să învățăm să mâncăm că doar mâncând trăim și nu invers.
Pa, pa.

| veronica a răspuns:

Normal daca faci dieta in fiecare dimineata trebuie sa bei un pahar de apa calduta cu 1 sau doua lamai in ea, asa mi-a zis dietologul meu

| InnocentKid91 a răspuns:

Da,este.

| alliwtsa a răspuns:

DA,este buna dar tot nu te ajuta sa slabesti

| viorelleu a răspuns:

Da,dar nu consuma abuziv! lamaia are si proprietatzi mai nebinevenite! sper ca ai sa ti cont de sfatul meu.nu consuma multa dintr-o data si abuziv pe stomacul gol! evident ca nu poti trai numai cu asa ceva! succes