| anonim_4396 a întrebat:

Este buna telina de slabit? as vrea sa primesc raspuns rapid

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Este buna... dar, sa faci si... sport

| mioara a răspuns:

Da este foarte buna sa faci salata cu telina, mar si morcov, pui telina in loc de cartof la supe ciorbe.

| cutache a răspuns:

Daca o consumi doar pe ea, stiu totusi ca face minuni la potenta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E alimentul ce contine cea mai multa fibra. E indicat sa o faci sub forma unei salate. Dai telina prin razatoarea mare dupa care o freci cu putina sare dupa care o amesteci cu un pahar mic cu smintina si o maninci fara piine dimineata si seara