| 12367800 a întrebat:

Este daunatoare tigara electronica daca nu pun de loc aroma in tigara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Da! de loc#deloc

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, indiferent dacă pui sau nu arome în ea.Și eu îs fumător, dar îs conștient că țigările electronice conțin o doză mult mai mare de nicotină=> scapi de fumat țigări normale și devii dependent de țigara electronică...whistling
Succes

| 12367800 explică:

Da da nu vreau sa aiba gust vreau sa scoata fum. este daunatoare fara aroma?

| 12367800 explică:

Deci fara aroma daca ii daunatoare.