| Vieru_Maria_1993 a întrebat:

Este infometarea o cale buna da slabi rapid? adica prietena mea a facut asta..si a slabit chiar repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| scully a răspuns:

Nu, dar e o cale rapida si eficienta de autodistrugere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si dupa infometare o sa se ingrase de nu e adevarat.

cand te infometezi organismul se protejeaza si incearca sa consume cat mai putine calorii, cand ii dai mancare iar el va consuma tot putine calorii pana se adapteaza iar si te vei ingrasa foarte repede

| DidduAlly a răspuns:

Http://www.csid.ro/......-12596393/ Informeaza-te aici la ce pericole te expui daca te infometezi si dupa poti trage singura concluzia daca este sau nu infometarea o cale buna pentru o slabi.

| RichyRich a răspuns:

Eu cred ca nu. Daca infometezi dispare nu doar grasimea ci si muschii.Intr-un final ai slabit cat ai vrut si apoi cind te apuci de mincat pui kilograme pe tine dupa care in locul muschilor care au fost este acum numai grasime.La urma se primeste ca te ingrasi nu slabesti big grin