| anonim_4396 a întrebat:

Este mai bun nurofen Immedia Ultra fata de celelalte produse Nurofen Forte si Nurofen simplu?
Calmeaza durerea de masea/dinte Nurofen Immedia Ultra? Intrucat am vazut pe efarma ca este destinat durerilor menstruale. Asa spune si pe site-ul oficial ca este in principal destinat durerilor menstruale, a pai de spate de cap si in final elor dentare.
Da, bine stiu probabil multi o sa ziceti ca de obicei ca cel mai bun ca l mant pentru durerile de masea este dentistul. Dar va intreb in legatura cu acest nurofen nou aparut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| danielut a răspuns:

Cea mai buna este aspirina saracului sau sexul☺☺☺