| AndreeaBlack a întrebat:

Este normal ca la 20 de ani sa ai 47 de kg? (P.S. este vorba despre o fata...)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca dadeai si inaltimea vedeai aici.
Sursa:http://www.doctor.info.ro/calculator_imc.html

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE ce înălţime ai!
Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!

| TrăieşteClipa a răspuns:

O fotomodela ti-ar spune ca esti prea grasa iar o durdulie ca esti prea slaba.
Asa ca normalitatea nu este de luat in calcul.

| AndreeaBlack explică:

Mersi! happy :*

| Zamfirescu_Gratiela_1994 a răspuns:

Depinde de inaltime, pana in 1, 60 eu zic ca e ok.

| TutuletBibilet a răspuns:

Este foarte normal.Stai linistita.Mama are 47 de ani si 47 de kg si e foarte scunda=>perfect normal