| anonul a întrebat:

Este normal sa nu poti citi cu ochiul stang? Vad perfect oamenii, obiectele, dar nu pot distinge literele daca imi inchid ochiul drept, cand am avut 3 ani am purtat ochelari timp de un an si dupa m-au pus sa privesc intr-un aparat si mi-au spus ca nu mai am nimic. Se poate sa am nevoie din nou de ochelari? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| upgrade a răspuns:

Ai nevoie de ochelari...si eu am aceeasi problema.

1 răspuns:
| Ballet a răspuns:

Nu este deloc normal! Ar trebui sa mergi la un control. Nu-ti fie frica de ochelari, trebuie sa te faci bine! kiss
Succes si numai bine