| anonim_4396 a întrebat:

Este ok 1.68-1.70 cm, ca nu mai cresc mai mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal, asa ai fost lasat/a. Nu trebuie sa te compari cu altcineva, tu esti tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti fata, este ok 1.70m, dar daca esti baiat la 1.70m esti foarte micut!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nu-ti face riji in privinta aceasta; poti creste la orice varsta, sau cresterea poate stagna imediat dupa varsta pubertatii. Sanatatea este cea mai importanta

| FaraNumePls a răspuns:

E o înălțime forte buna. E potrivită.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca fata e bine ca baiat nu prea.

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Esti fata/baiat?
Cati ani ai?

| GeorgeBerbec a răspuns:

Pentru fata e ok. CA si baiat esti scund. Nici eu nu sunt inalt dar daca esti inalt ai alta prestanta la un job la din astea.

| blond1x a răspuns:

Cel mai bine e cum te simți tu bine, nu contează ce zic alții de înălțimea ta. Nu te lua după nimeni.

| Ghimbasanu a răspuns:

Daca esti fata e ok.
Daca esti baiat e naspa.
Ai putea sa faci basket sa te mai inalti daca esti baiat.