| Ateistu a întrebat:

Este ora 3 dimineata si iar m-am trezit cu sperma in chiloti
de la ce imi dau drumu in timpu somnului?
o fi de la masturbare fara finalizare de peste zi sau o problema medicala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti perfect sanatos si ceea ce ti se intampla este absolut normal,se numeste polutie nocturna si nu a scapat nimeni de ea.
Este cel mai sigur semn ca functionezi normal din punct de vedere sexual,ca te-ai maturizat si "functionezi" asa cum ar trebui.
Tensiunea sexuala pe care o acumulezi,o poti elimina prin diverse activitati in timpul zilei, dar sperma acumulata, prin polutii nocturne.
Nu e deloc cazul sa te nelinistesti.
Situatia va continua pana cand vei avea o viata sexuala continua si regulata, ba chiar si atunci te -ai putea astepta ca in urma unui vis erotic sa ai parte de vreo polutie nocturna, pentru ca nu tine doar de varsta pubertatii sau adolescentei.

| CorinaReg19 a răspuns:

Domne ce intrebari ai laughing
nu stiu daca e medicala problema, trebuie sa explici cat de des se intampla. exista vise umede care iti provoaca orgasm in timp ce dormi happy (logic)
se intampla atat la fete cat si la baieti.

Răspuns utilizator avertizat