| iubiticata a întrebat:

Este sanatos sa te masturbezi cand esti pe stop? Multumesc mult, funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Risc major de infectii, mai bine te abtii cateva zile.

| gelu1970 a răspuns:

Daca tu te simti satisfacuta, nu cred ca iti afecteaza sanatatea, negativ.

| Felys a răspuns:

Chiar asa disperata esti dupa sex, chiar nu iti e sila, nu e bine sa faci asta cand esti la menstruatie, poti introduce diversi microbi, ai si tu rabdare cateva zile ca nu ia foc