| teodor_maxim a întrebat:

Exista steroizi pe care sa-i iei pentru cresterea masei musculare care sa nu fie rai pentru sanatate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TipulVerde a răspuns:

Toate sunt bune! Baga anabolizante si vei vedea ca te vei simti din ce in ce mai bine in propria piele!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Toti steroizii sunt foarte nocivi si efectele lor se resimt toata viata. Un om care a luat streroizi in tinerete, aproape sigur va face diabet si va face arteriopatie cu risc mare de amputatie.

| Ben. a răspuns:

Absolut nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Probabil ca exista unii mai nocivi si unii mai putin nocivi, dar toate variantele iti dau organismul peste cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intii de a intreba de sterozii vezi ce inseamna asta, "steroid" si cum el actioneaza... Sincer nu exista asa ceva, in primul rind va avea de sufeti ficatu si pancriasu si toat sistemul de organe care raspunde de energia in organismul uman... Trage concluzii

| tesolent a răspuns:

Ba parca muriti de la ei altii nici macar nu incearca si a gata faci aia faci aia incercatii sa vedeti cum va simtiti eu iau de la 14 ani si ma simt f bine atat ca agresivitatea creste si te stapanesti mai greu mare chestie ia si dupa aia comentezi nu ca citesc pe net ca nu stiu care a crapat de la ei da dar de la supradoze asa ca numai comentati daca nu stiti daca erau asa de nocivi numai erau aprobati de ministerul de sanatate si stiu eu alte chestii din moment ce se gasesc unii in farmacii si se si vand pe piata neagra si inca se mai fabrica e clar ca nu sunt asa de nocivi dar lipsa de informatie duce la PROSTIE