Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2614381intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Apr
SATI 282.396AFISARI
121.682VIZITE
100.754V. UNICI
15 Decembrie 2011
wintage intreaba:

Exista un tip de medicament : OKI - Ketoprofene sale di lisina cu 80 mg granulato. Sunt niste plicuri cu ceva efervescent care se foloseste pentru foarte multe dureri.

Sunt sigur ca ati auzit unii dintre voi.

Medicamentul e din Italia dar as vrea cateva cutii iar niste rude au uitat sa imi ia. O cutie e in jur de 5 euro cred si as vrea vreo 10 cutii.

De unde as putea sa cumpar asa ceva? In farmacii nu sunt. Vreau sa stiu daca vreun site vinde asa ceva, bineinteles originale. Si daca este de pe un site italian dar sa nu fie mult transportul si sa compenseze cu pretul unei cutii!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • Raspuns castigator
    15 Decembrie 2011 19:28
    ktalyn178 a răspuns:

Zilele trecute vorbisem cu mama mea, ea fiind in Italia...si i-am cerut o cutie de Oki pentru o vecina.
    Mi-a zis ca in tara oricum nu se gasesc iar in Italia nu se elibereaza fara reteta...

15 Decembrie 2011 19:36
    wintage explică (pentru ktalyn178):

In tara intr-adevar nu se gasesc dar acolo se poate si fara reteta...

16 Decembrie 2011 17:30
    ktalyn178 a răspuns (pentru wintage):

thinking eu așa știu de la ea...nu a putut lua Oki de la farmacie fără rețetă

- Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 2 răspunsuri RSS raspunsuri)