| Mbea a întrebat:

Exsista Minuni? A fost cineva vindecat de o boala fizica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Da, exista. Eu am descoperit in 2012 ca am o tahicardie sinusala (am pulsul prea mare pentru un copil de 8 ani), iar dupa ce am mers si in 2015 (aveam 10 ani) doctorul mi-a spus ca nu mai am aceasta boală... am fost si la Prislop... P.S. Nu am luat nici un fel de medicamente.
Cristidinbucuresti, poate răspunsul " Nu " este doar in cazul tău.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu